Główna strona pokurwionego forum
Nowe KONTOSzukkakeHilFFePokurwieńcySubkultÓryLognij się...  
Co jest do chuja?

Odpowiedz do tematu    Główna strona pokurwionego forum » Narzekadło z Pieca Spadło Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Co jest do chuja?
Autor Wiadomość
Qutafonica
Normalny
Normalny

Dni na forum: 1894

SafariWinNT1366x768
Post#: 16116

Post Co jest do chuja? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Siema chuje, ale te słowo jest suche Razz
No tak wczoraj lizalam pięty cejrowskiemu bo sztarsburger zapomniał maści na ból dupy.
O właśnie mowiąc o bólu dupy, kurwa by się chciało miećWink
Po co ja żyje?
Tak kurewsko proste pytanie wisi mi w mózgu po samym środku półkul, a przy każdym ruchu obija się o cały mózg rozpierdalając go w małe części Smile

fajne jest życie, stop
kurwa no nie? fajne dopóki nie oglądasz go na filmikach w necie
a potem tylko ból dupy po obejrzeniu
więc jaki kurwa wniosek, masz forse to żyjesz a bez niej nie
nie wiem ja tu pierdole
zjadłam fasole i sram
fajnie
bez owijania
moje życie jest nudne, nic nie przeżyłam ( nie wliczajac chorób/zjebanych sytuacji itp)
na co mi to, jebie to,
nie mam osobowości, nie wiem kim jestem
czy mam żyć, tak bo tak wypada, więc zabić bynajmniej sama się nie mogę, bo mam zakaz
serio bym nie chciała, ale moje zycie jest spierdolone jak niczyje, nie tne sie już, przeważnie jestem wesoła, bo koncze branie antydepresantów to i tak niezły wynik, jak na 8 lat chorowania, ze w ciagu 1,5 roku udalo mi sie wyjsc z depry, no tak dzięki dobremu prywatnego psychiatrze fajny gość, dzięki ci za to
ale ta grosza strona to to ze jestem jałowa, pusta (nie nie daje dupy), nie mam osobowości, jestem jak jakies kurestwo na baterie, jeszcze jak bralam leki to te realne prawdziwe odczucia nie występowaly fajnie sie czulam lekko teraz gdy schodze z lekow to cos się jebie :C czuje inaczej, widze! zdaje sobie sprawe czym byłam i jestem i nie wiem teraz co robic, czy to minie taaaaaa kurwa, staram sie walczyc z tym co czuje wmawiam se jest OK kurwa Chcesz przecież życ! Masz jakiś cel! kurwo nie mam nie mam mowie o tej kurwy we łbie, jestem wypruta ! kurwa ktos mnie wyprał w dosi czy w arielu ja pierdole, hehe a najlepsze to że szukam wróżki xD bo nie wiem co robić z życiem, bo stoję, kurwa nogi są w pewnym punkcie wydaje się że już przeszłam kawałek, patrzę że kurwa te nogi nadal tam są ale drugiej połowy mnie nie, jestem w innej częsci drogi, jakbym się rozłaziła do chuja, i nie pojmuje tego kurestwa
wkurwiają mnie ludzie, bo im jest ok, coś tam robią mają pasje/cele/zyją a ja nie
i ....... chuja dokoncze pozniej

..............................................................................
Jebała was murzyńska pała.
Sob Cze 15, 2013 7:19 pm
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

paranorman
Modefaker
Modefaker

Dni na forum: 3163
Ostrzeżeń: 1

Mieszka w: Słupsku

SafariWinNT1920x1080
Post#: 16117

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Nie pierdol, użalasz się jak każda zwykła baba nad sobą Razz Większość ludzi ma takie kryzysy w życiu. Zwyczajnie inni cieszą się szczęśliwymi chwilami w życiu, ale z tym celem to przegięłaś, może i co niektórzy są weseli, ale tak na co dzień nie realizują swoich marzeń tylko robią to, co im system narzuca, zapierdalają do pracy, wracają, żrą, srają... W między czasie cieszą się tymi szczęśliwymi, ulotnymi chwilami, a niektórzy po prostu nie dostrzegają jakie mają gówniane życie i cieszą się nieświadomie swoją marną egzystencją. I chuj Smile

Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda.
Sob Cze 15, 2013 8:20 pm
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Skype 
Numer Gadu-gadu 
10727523
twojej dupy ziom
Martwomóżdżec
Martwomóżdżec

Dni na forum: 2488

Mieszka w: stolicy tego jebanego kraju

SafariWinNT1024x768
Post#: 16119

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Gdy otworzysz swoje życie Chrystusowi doświadczysz eksplozji łaski!! Spłynie na Ciebie nieziemska ulga! Łaska Boga jest prawdziwa i nie będziesz mogła uwierzyć w zmiany jakie potrafi ona spowodować!!! Dlatego też wierność Bogu musi stać się dla Ciebie najważniejsza. Boża hojność nigdy się nie kończy, pojawia się nieustannie!!!! A tak na poważnie to forsa nie jest źródłem szczęścia i życia. Jeśli dla kogoś jest jak np. jesteś inwestorem i zainwestujesz z Autorytetem w gaz łupkowy i stracisz cały majątek to się zabijasz, jak nie jest najważniejsza to podnosisz się z upadku i inwestujesz gdzieś indziej np. w hodowle jedwabników, pewnie też przepierdolisz ale mniejsza. Pieniądze są do zaspokojenia podstawowych potrzeb, na nich nie buduje się szczęścia. Też przechodziłem podobny okres w życiu po skończeniu szkoły, choć w Twoim wieku bawiłem się w najlepsze i kochałem życie ponad życie, było wszystko świetne, dosłownie wszystko a problemami się nie przejmowałem, bo i tak było ich bardzo mało i były niewielkie. Po maturze zaczęło u mnie się sypać, z domu wychodziłem tylko z osobami które dobrze znałem, innych ludzi miałem dosyć, w ogóle w sumie większość czasu w domu przesiadywałem, ale do czego zmierza, TRZEBA SIĘ KURWA WZIĄĆ W GARŚĆ i takiego chuja, masz zakaz na dokańczanie swojej smutnej historii.

A teraz taki test psychologiczny, żeby bardziej zobrazować tę sytuację wybierz spośród tych piosenek tą, która wg Ciebie obrazuję Twoje położenie. Bardziej się identyfikujesz, czy coś:

1. http://www.youtube.com/watch?v=IKWFjM9nt_s
2. http://www.youtube.com/watch?v=wvkHIZg_954
3. http://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU

Pon Cze 17, 2013 6:12 pm
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Odpowiedz do tematu    Główna strona pokurwionego forum » Narzekadło z Pieca Spadło Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: